VOORLOPIGE Vrijwilligers indeling.

Hoi Allemaal,
Hierbij de voorlopige indeling. We doen ons best om de indeling zo te houden, maar de eerste afmeldingen zijn al binnen en de eerts wijzegingen zijn een feit !..

Voor vrijwilligers starten we om 8:30 ivm de ochtend briefing. Jullie kinderen kunnen mee naar binnen dan.

laatste update : 4-7-2019 / 22:50 (excuus voor de opmaak, maar we maken het ons even makkelijk)

Hier staan NIET de vacature vrijwilligers op !!

voornaam_ouder achternaam_ouder Hut
Patrick Van Herwaarden 1
Hans Van Oers 1
Harold Kraaijvanger 1
Ilona van Herpt 2
Denise van der Meijden 2
Gabrielle Ackermans 3
Simone Vogel 3
Antoinette Verstappen-van de Werf 4
Nelleke Schuurmans 4
Mark Verachtert 5
Marc van Dijk 5
Juliette van Eeuwijk 6
Marieke Piels 6
Gerdine Vos 7
Joyce Rovers 7
Eveline Hermans 8
Ellen Pardoel 8
Berdy van Schaijk 9
Suzanne Broekmeulen 9
Heidi van Oers 10
Paul Vogel 10
Heidi Vogel 11
Sietske Vermue 11
Ilse van Dam 12
Ciska Van Osch 12
Jan Van osch 13
Rohalt van Grevengoed 13
Heidi en Pieter van Heumen 14
Jessie Appel 14
Marieke van de Laar 15
Sabrine van der Meijden 15
Melanie Schungel 16
Melanie Schungel 16
Marianne Veldhuis 17
lobke van malsen 17
Marieke Vd Biggelaar 18
Patricia Verhoeven 18
mirelle gerritse 19
marielle kiep 19
Wieke Van der Sangen 20
Miranda Verhoeven 20
Lieke Nendels 21
Samantha Van Hemert 21
Maurits Vos 22
Chrisjan De bruyn 22
samantha van den bighelaar 23
Mientje Van der Linden 23
Roeland Reek 24
Louis Bakker 24
Jolanda Hooijmans 25
Anita Hooijmans 25
natasja schippers 26
Sjannie van Hoofd 26
Albert Van den Dungen 27
Barbara Welling 27
Sharon Rovers 28
Joanike van den Bighelaar 28
Rene de Graauw 29
Annebertie de Laat 29
Lieke de Ridder 30
Jantine De ree 30
Amy Piels 30
Jochem Van mil 31
Chantal De gans 32
Carla Vissers 32
christa hooijmans 33
Monique Ackermans 33
Erik van Beurden 34
Bauer 34

Hand en Spandiensten
Annelieke Versteeg Kan 2 dagen. Maakt niet uit welke
Jan Van der Linden 3dagen
Pieter van Heumen 3dagen
Petra van Overdam dinsdag 09:00-12:30
Sevenja van Oijen dinsdag 09:00-12:30
Marye Vermeer dinsdag 09:00-12:30
Angela Baggerman dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00
Ilse Piels – van Vonderen dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
elsa staps dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Jose van den Hoven dinsdag 12:30-16:00
Mirella de Groot maandag 09:00-12:30
Hanneke van Veghel maandag 09:00-12:30
chantal van ballegooy maandag 09:00-12:30
Judith Herwaarden maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Judith Herwaarden maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Tonny Van osch maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Lindy Van Der Heijden maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Anita Lansdaal maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Laura Van den Oever maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Linda Piels maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Christel Leenders maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Marc Kluft maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Rianne van Beurden maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00, dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00
Brenda Hooijmans maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00, dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00
Casper Welling maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00, dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Danielle Pardoel maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00, dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Desiree Koning maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00, dinsdag 09:00-12:30, dinsdag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
wendy holtman maandag 09:00-12:30, maandag 12:30-16:00
Marloes van Grevengoed maandag 09:00-12:30, woensdag 11:00-17:00
Linda Dings maandag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Mieke Duijts-Remmelzwaal maandag 12:30-16:00
Elles vd Loop maandag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Elles Vd loop maandag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Nathalie de Graauw maandag 12:30-16:00, woensdag 11:00-17:00
Lonneke van de Vven vliegende kiep, da witte gullie wel
Tonny Van strien woensdag 11:00-17:00
Adina Vasilescu woensdag 11:00-17:00
Harriette Van Grinsven woensdag 11:00-17:00
Kiran Wielinga woensdag 11:00-17:00
Carolina Miranda woensdag 11:00-17:00
Femke van den Heuvel woensdag 11:00-17:00
Nancy Pompen woensdag 11:00-17:00
Mariska Nendels woensdag 11:00-17:00
Joke Leenders woensdag 11:00-17:00
Ilse De groot woensdag 11:00-17:00
Jan Boelen woensdag 11:00-17:00