vrijwilligers indeling 2018

VOORLOPIGE INDELING !!

Mochten er zaken op staan die niet kloppen dan horen wij het graag.

Voor de maandag hebben we i.v.m. de grote hoeveelheid aanmeldingen de hulpouders in 2 dagdelen verdeeld zodat iedereen zijn steentje kan bijdragen. Wij zijn blij met de geboden hulp, maar vinden het ook zonde van jullie tijd als we niks te doen hebben voor jullie.

Wij gaan er vanuit dat iedereen op de lijst aanwezig is. Wij rekenen hier op.

Hutten : (max 10 per hut)

1. René de Graauw en Nick Smit
2. Denise van der Meijden en Ilona van Herpt
3. Harold Kraaijvanger en Hans van Oers (aanvulling is geregeld)
4. Lindy vd Heijden en Joanike vd Bighelaar
5. Maikel van Hooft en Adrie van Leijden
6. Sjannie van Hooft en Natasja Schippers
7. Mark Verachtert en Marc van Dijk
8. Wieke vd Sangen en Marieke Piels
9. Roeland Reek en Louis Bakker
10. Anita Hooijmans en Jolanda Hooijmans
11. Albert vd Dungen en Dennie Piels
12. Ilse van Dam en Lonneke van de Ven
13. Jan van Osch en Rohalt Grevengoed
14. Lieke de Ridder en Jantine de Ree
15. Melanie Schungel en Cees Schungel
16. Annebertie de Laat-de Gier en Kiran Wielinga
17. Berdie van Schaijk en Susan Broekmeulen
18. Paul Vogel en Heidi van Oers
19. Chantal de Gans en ??
20. Ellen Pardoel en Eveline Hermans
21. Mark van Herwaarden en Arjan Baggerman
22. Jochem van Mil en Latifa Lazaar
23. Heidi van Heumen en Christa Hooijmans
24. Lobke van Malsen en Dirk van Rooij
25. Nicole van de Linden en Marianne Veldhuis
26. Nicole Verstraten en Monique Ackermans
27. Patricia Verhoeven en Miranda Verhoeven

Losse vrijwilligers

Volgende personen zijn 3 hele dagen aanwezig:

Harold Zomers (optie middag )
Casper Welling
Tiny Vogel
Jan van Rompay
Pieter van Heumen
Tonny van Osch
Manon Boons
Gerda Leenders (EHBO)
-Keukenstaf

Maanddag 8:30-16:45
Jan van der Linden

Maandag – 8:30-12:30
Jessie Appel
Marieke van Herwaarden
Rianne van Beurden
Danielle Pardoel
Rebecca de Cocq van Delwijnen

Maandag – 12:30-16:45
Remco Goldewijk
Marloes van Grevengoed
Sabrina van der Meijden
Tineke Schippers
Sabina Rudek
Linda Piels
Anke Vogel
Carlijn van Herwaarden
Sanne Broekmeulen
Shusha Huang

Dinsdag – hele dag
Jessie Appel
Marieke van Herwaarden
Rianne van Beurden
Danielle Pardoel
Emmiljka Hooijmans van Niekerk
Rebecca de Cocq van Delwijnen
Judith de Wit
Carolina Miranda

Woensdag – heledag
Jessie Appel
Marieke van Herwaarden
Rianne van Beurden
Danielle Pardoel
Emmiljka Hooijmans van Niekerk
Rebecca de Cocq van Delwijnen
Marloes van Grevengoed
Mariska van Cromvoirt
Brenda Hooijmans (was ma-di-wo)
Desiree Koning
Joke Leenders (kan evt wissel met ma)

Bestuur kindervakantieweek Doerak Kerkdriel
Marc Been 06-51107255
Annerieke Olivier
Janneke Peffer
Annet Eilers
Hans van Oers
Marcia Kraaijvanger